W środę 5 czerwca w golińskich szkołach odbył się Dzień Sportu zorganizowany przez pana Sebastiana Waszkiewicza, nauczyciela WF-u, przy współudziale wszystkich nauczycieli pełniących trudną rolę sędziów. W konkurencjach brała udział zdecydowana większość uczniów. Na trybunach było grono wiernych kibiców stworzyło znakomita atmosferę sportowego święta.
Tydzień później odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników. Oto one:
40 M KLAS I – III
DZIEWCZĘTA
1. Waszkiewicz Wiktoria
2. Staniewska Maja
3. Waszkiewicz Weronika
CHŁOPCY
1. Świątkowski Dawid
2. Michalak Franciszek
3. Tułaza Kamil
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1 KG KLAS I – III
DZIEWCZĘTA
1. Szymczak Małgosia
2. Biernacka Gabrysia
3. Matuszewska Maja
CHŁOPCY
1. Michalak Franciszek
2. Misiak Hubert
3. Szałata Antoni
SKOK W DAL KLAS I – III
DZIEWCZĘTA
1. Biernacka Gabrysia
2. Szymczak Małgosia
3. Zgolińska Laura
CHŁOPCY
1. Misiak Hubert
2. Szukowski Alan
3. Popież Jakub
SZTAFETA KLAS I – III
DZIEWCZĘTA
1. I – Giertych Urszula, Staniewska Maja, Frąckowiak Amelia, Biernacka Gabrysia
2. II – Półrolniczak Julita, Waszkiewicz Wiktoria, Waszkiewicz Weronika, Ziętkiewicz Natalia
3. III – Skrzypczak Maja, Jankowska Zofia, Kręc Paulina, Popież Jakub
CHŁOPCY
1. II – Przybylski Jan, Tułaza Kamil, Michalak Franciszek, Świątkowski Dawid
2. I – Grobelny Kacper, Pawełczyk Filip, Misiak Hubert, Wojtczak Wojciech
60 M KLAS IV - VI
DZIEWCZĘTA
1. Ostojska Amelia
2. Musiał Kornelia
3. Wachowiak Justyna
CHŁOPCY
1. Graliński Adam
2. Guźniczak Marcin
3. Kulka Jakub
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2 KG KLAS IV – VI
DZIEWCZĘTA
1. Bera Julia
2. Wachowiak Justyna
3. Janiuk Julia
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2 KG KLAS IV – VI
CHŁOPCY
1. Kulka Jakub
2. Nabzdyk Aleksander
3. Szczepaniak Kacper
SKOK W DAL KLAS IV – VI
DZIEWCZĘTA
1. Ostojska Amelia
2. Musiał Kornelia
3. Zakrzewska Julia
SKOK W DAL KLAS IV – VI
CHŁOPCY
1. Graliński Adam
2. Grobelny Jakub
3. Kordus Bartek
600 M KLAS IV – VI
DZIEWCZĘTA
1. Ostojska Amelia
2. Orczykowska Wiktoria
3. Musiał Kornelia
1000 M KLAS IV – VI
CHŁOPCY
1. Kulka Jakub
2. Włodarczyk Piotr
3. Pawełczyk Karol
SZTAFETY KLAS IV – VI
DZIEWCZĘTA
1. VI – Ostojska Amelia, Musiał Kornelia, Mania Paulina, Orczykowska Wiktoria
2. V A – Dylak Anna, Staniewska Natasza, Zakrzewska Julia, Bryll Patrycja
3. V B – Jędrzejczyk Martyna, Kulka Antonina, Armon Antonina, Frąckowiak Amelia
CHŁOPCY
1. V A – Grobelny Jakub, Pawełczyk Karol, Graliński Adam, Gabrysiak Bartosz
2. VI – Kulka Jakub, Pawełczyk Tobiasz, Kordus Bartek, Giertych Kacper
3. IV A – Włodarczyk Piotr, Półrolniczak Ksawery, Stasik Mikołaj, Gabrysiak Adam
100 M KLAS VII, VIII,III GIM
DZIEWCZĘTA
1. Walczak Aleksandra
2. Świątkowska Wiktoria
3. Pawełczyk Julia
CHŁOPCY
1. Burdziąg Kacper
2. Matuszak Mateusz
3. Staniewski Maksymilian
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 3 KG KLAS VII, VIII, III GIM
DZIEWCZĘTA
1. Naskręt Weronika
2. Kubiak Patrycja
3. Świątkowska Wiktoria
CHŁOPCY
1. Krawiec Patryk
2. Ziętkowski Jan
3. Naskręt Łukasz
PCHNIĘCIE KULĄ 3 KG KLAS VII, VIII, III GIM
DZIEWCZĘTA
1. Naskręt Weronika
2. Bryll Zofia
3. Marciniak Marlena
CHŁOPCY
1. Krawiec Patryk
2. Zmyślony Krystian
3. Naskręt Łukasz
SKOK W DAL KLAS VII, VIII, III GIM
DZIEWCZĘTA
1. Bryll Zofia
2. Walczak Aleksandra
3. Pawełczyk Julia
CHŁOPCY
1. Matuszak Mateusz
2. Staniewski Maksymilian
3. Urny Filip
600 M KLAS VII, VIII, III GIM
DZIEWCZĘTA
1. Walczak Aleksandra
2. Wojtczak Klaudia
3. Kubiak Patrycja
CHŁOPCY
1. Budziąg Kacper
2. Ziętkowski Jan
3. Maksymilian Staniewski
SZTAFETA KLAS VII, VIII, III GIM
DZIEWCZĘTA
1. VIII – Kubiak Patrycja, Walczak Aleksandra, Wasik Julia, Kiszel Magdalena
2. III A – Naskręt Weronika, Marciniak Marlena, Wojtczak Klaudia, Świątkowska Wiktoria
3. VII – Krawczyk Justyna, Przybylska Dorota, Pawełczyk Julia, Jelak Daria
CHŁOPCY
1. III B – Burdziąg Kacper, Matuszak Mateusz, Krawiec Patryk , Zmyślony Krystian
2. VII – Wolsztyniak Łukasz, Kornek Patryk, Jankowiak Bartosz, Szymczak Franciszek
3. III A – Staniewski Maksymilian, Grygiel Jakub, Urny Filip, Ziętkowski Jan
225
Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.