Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Dnia 23 lipca przez naszą wioskę Golinę w godzinach popołudniowych przeszła burza (raczej nawałnica). Wichura podczas burzy była bardzo silna do tego stopnia, że potrafiła zniszczyć ogrodzenie przy Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Golinie.
GIG-ant postanowił spytać o "dalsze losy" ogrodzenia  księdza Janusza Pytlika - proboszcza Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Golinie.

GIG-ant: Czy ogrodzenie zostanie odnowione czy powstanie jakiś nowe?
Ks. J. P.: Oczywiście nie będziemy remontować starego starego ogrodzenia z cegły, zostanie ono  usunięte. Pozostanie odcinek kamiennego płotu, a zamiast ceglanego powstanie taki, jaki stoi od ulicy Wolności.
2
FOTO: FotoKedar.

Magdalena Walczak, 08.09.2017 23:14
0,

368


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz