Od 07.07-14.07.2014r. uczniowie Niepublicznego Gimnazjum jaki i Szkoły Podstawowej uczestniczyli w cyklicznej „Akcji Lato", która  w tym roku odbywała się pod hasłem "Chrońmy Młodość”.

W „Akcji Lato” uczestniczyło 46 uczniów szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Organizatorem akcji był tradycyjnie UKS „Grom Golina” działający przy obu szkołach .W czasie trwania półkolonii uczniowie wyjeżdżali poza granice Goliny aż 4 razy. Pierwszego dnia na terenie szkoły uczniowie zapoznawali się z harmonogramem zajęć i zasadami ruchu. Drugiego dnia odbyła się wycieczka do poznańskiego ZOO oraz kina. Nie mogło zabraknąć również MC’DONALDA. Trzeciego dnia klasy I-III udały się na wycieczkę pieszą, a klasy IV-VI wraz z  gimnazjalistami na wycieczkę rowerową do pobliskiego Siedlemina. Czwartego dnia odwiedziliśmy Termy Maltańskie oraz Stadion Lecha. Piątego dnia udaliśmy się do miejscowości Wioska do centrum zabaw „Bogilu”, gdzie wszyscy i ci duzi, i ci mali bawili się świetnie, korzystając z różnego rodzaju atrakcji, jakie kryje w sobie to centrum. W poniedziałek 14.07. odbyło się podsumowanie akcji i grill. Wszyscy bawili się świetnie.

Alicja Zaworska

Tomek Jankowski, 05.08.2014 23:43