Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

7 listopada w gimnazjum w Wilkowyi odbyły się powiatowe zawody w badmintonie drużynowym chłopców. Uczestniczyło w nich siedem drużyn z gimnazjów :  1 Jarocin, 3 Jarocin, 5 Jarocin, Prusy, Wilkowyja, Golina i Gimnazjum przy LO w Jarocinie. Naszą szkołę reprezentowali Krzysztof Gładczak, Krzysztof Potarzycki i Mariusz Magda. Chłopcy zajęli 2 miejsce i awansowali do mistrzostw na szczeblu rejonu.

Kilka dni później odbyły się zawody w badmintonie drużynowym dziewczyn, w których brało udział 5 drużyn z gimnazjów : 1 Jarocin, 5 Jarocin, Golina, Wilkowyja i Gimnazjum przy LO. Tym razem reprezentowały naszą szkołę Eliza Strzykalska, Maria Burdziąg i Wiktoria Górnaś. Dziewczyny wywalczyły  trzecie miejsce.

Reprezentacja chłopców z gimnazjum zajęła czwarte miejsce w Rejonie Poznań Teren Wschód w badmintonie. W rozwinięciu relacja.

Po sukcesie w mistrzostwach powiatu nasza drużyna reprezentowała powiat jarociński w mistrzostwach rejonu, które odbyły się 18.11.2013 r. w Dominowie. Po zaciętych pojedynkach Krzysztof Gładczak, Krzysztof Potarzycki i Piotr Matuszak ostatecznie zajęli czwarte miejsce przegrywając w pojedynku o brąz z Gimnazjum Polesie 2:3.

Chłopcy powtórzyli wynik starszych kolegów sprzed roku, którzy także zajęli czwarte miejsce.

 

Sukcesy naszych badmintonistów to niewątpliwie duża zasługa trenera p. Sebastiana Waszkiewicza.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!

 

Tomek Jankowski, 21.11.2013 00:51
0,

500


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz