Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W czwartek 21 czerwca 2018 roku o godz. 16.30 odbyło się pożegnanie klasy trzeciej gimnazjum.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klasy trzeciej gimnazjum rozpoczęło się zmianą przewodniczącego oraz przekazaniem sztandaru. Następnie pani dyrektor Urszula Kowalczyk wraz z wychowawcą klasy trzeciej panią Elizą Słowik wręczyły absolwentom świadectwa oraz liczne nagrody. Po części oficjalnej trzecioklasiści przygotowali dla przybyłych gości pokaz artystyczny pt. "Ranczo Golina". Podczas oglądania występu zaproszonym gościom dopisywał humor, bo uczniowski spektakl był naprawdę dowcipny i zabawny. Po występie trzecioklasiści zostali pożegnani przez klasę drugą żartobliwymi wierszami, które opisywały uczniów klasy trzeciej gimnazjum. Z kolei nauczyciele przygotowali filmik, w którym wypowiedzieli się na temat, jak wspominają klasę tegorocznych absolwentów. Na zakończenie uroczystości jak co roku uczniowie zatańczyli tradycyjnego poloneza.
DSC_8949
DSC_9049
DSC_9055
DSC_9079
DSC_9086
DSC_9096
DSC_9127
DSC_9164
DSC_9189

Zapraszamy również do obejrzenia filmiku z przedstawienia pt. "Ranczo Golina"w wykonaniu absolwentów klasy trzeciej gimnazjum.

Foto: Hieronim Czaplicki.

Magdalena Walczak, 25.06.2018 23:18
0,

437


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz