Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

24 sierpnia 2014 roku na stadionie im. Janusza Jajczyka w Żerkowie odbyły się Diecezjalno-Powiatowo-Gminne Dożynki.

Władze przywitały zaproszonych gości oraz wszystkich przybyłych. Imprezę rozpoczęło święcenie wieńcy dożynkowych, a następnie uroczysta msza odprawiana pod przewodnictwem biskupa kaliskiego ks. Edwarda Janiaka oraz biskupa pomocniczego - ks. Łukasza Buzuna. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Żerkowie przygotowały występy przypominające o tradycjach obrzędów dożynkowych. Najbardziej atrakcyjnym punktem dnia dla mieszkańców Żerkowa i przybyłych z innych miejscowości był koncert zespołu PECTUS! Po koncercie zaprezentował się m.in. Klub Seniora "Babie Lato", "Dyszkant" z Kątów Wrocławskich i Kapela "Szczuny z Sulęcinka". Podczas zabawy do późnych godzin wieczornych przygrywał zespół Max-Well.

IMG_5068

Aleksandra Kowalczyk

Tomek Jankowski, 04.09.2014 21:01
0,

444


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz