Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W poniedziałek 13.10.2014r. w sali gimnastycznej  naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia  z okazji Dnia Edukacji Narodowej, bardziej znanego jako Dnia  Nauczyciela. Na uroczystym apelu pani dyrektor U.Kowalczyk złożyła nauczycielom obu szkół serdecznie życzenia a, uczniowie w dość niecodziennych słowach wypowiedzieli swoją wdzięczność dla belfrów. Nie zabrakło życzeń od przedstawicieli rad rodziców oraz  zarządu Stowarzyszenia Gimnazjum 2000. Redakcja Gig-anta również składa wszystkim nauczycielom najserdeczniejsze życzenia w tym jednym z najważniejszych dni w roku szkolnym.
Chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości,
sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!

Tomek Jankowski, 21.10.2014 19:15
0,

1502


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz