W kwietniu dla dzieci ze szkoły podstawowej zorganizowano Turniej Klasowy. Przeprowadzono wiele konkurencji, podczas których wszyscy świetnie się bawili. Jedną nich było wykonanie mandali na Dzień Ziemi obchodzony 22 kwietnia. Zadanie to wymagało staranności i kreatywności. Klasy zostały podzielone na dwie kategorie: klas I-III oraz klas IV-VI. W pierwszej z nich trzecie miejsce ex aequo zajęły klasy IIa i IIIb. Drugie, także ex aequo, zajęły klasy IIb i IIIa. Pierwsze miejsce natomiast przypadło klasyie I. W kolejnej kategorii miejsce trzecie zajęła klasa V, drugie klasa IV, a pierwsze klasa VI. Obecnie prace można zobaczyć na szkolnym... garażu. Piękne mandale naszych uczniów przedstawiam także poniżej.

Obraz 191

Obraz 192