W sobotę 20 czerwca o godz.: 16:00 w Starej Obrze odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez radę sołecką. Było na nim wiele atrakcji dla dzieci, jak i dorosłych, m. in.: malowanie twarzy, turniej darta, strzelanie z wiatrówki  itp.  Oprócz tego uczniowie ze Szkoły Podstawowej zaprezentowali nam swoje występy. Najważniejszą częścią festynu było jednak ogłoszenie wyników konkursu na logo i hasło reklamujące naszą miejscowość. Autorem najciekawszego logo był Marcin Maćkowiak, a hasła- Zosia Wieczorek.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, której adres jest umieszczony pod logo :)

Zosia Wieczorek, 30.06.2015 23:43