Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W Golinie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 15 (od strony Koźmina Wielkopolskiego) i ul. Dworcowej (obok boiska Gromu)  powstanie skwer.


Głównym źródłem finansowania tej inwestycji będą  fundusze z „Lidera Zielonej Wielkopolski”. Pieniądze na wykonanie skweru pozyskało Golińskie Stowarzyszenie „Nasza Wspólnota”. Stowarzyszenie otrzymało dotację wysokości 50 tys. złotych, a cały projekt kosztować będzie 62 tys. złotych. Miejsce będzie ogólnodostępne dla mieszkańców naszej miejscowości. Skwer obsadzony zostanie licznymi roślinami, będzie tu też  można  odpocząć na ławeczkach. Natomiast dla chłonnych wiedzy postawione zostaną tablice edukacyjne. Golina będzie piękniejsza....

Tomek Jankowski, 15.04.2014 00:25
0,

2292


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz