W piątek 20 maja w golińskiej szkole odbył się happening z okazji Dnia Flagi i w związku z tym każdy uczeń miał na sobie barwy biało - czerwone.

Impreza rozpoczęła się na czwartej godzinie lekcyjnej.Organizatorami happeningu byli wychowawcy klas pierwszych gimnazjum - panowie Sebastian Waszkiewicz i Piotr Kowalczyk, który powitał wszystkich zebranych i oficjalnie... wszystko się zaczęło.  Następnie cała szkoła podstawowa, jak i gimnazjum bawiła się znakomicie, maszerując patriotycznym pochodzie wokół obiektów szkolnych, a następnie tworząc biało-czerwoną "flagę".Na pamiątkę wszyscy zostali sfotografowani i z uśmiechem wrócili do zajęć lekcyjnych.

DSC_6326                DSC_6335             DSC_6374 (1)

DSC_6376                 DSC_6382                 DSC_6388

Kamila Staniewska, 01.06.2017 00:07