Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Dnia 4 października 2013 roku w Niepublicznym Gimnazjum im. Ks. Piotra Wawrzyniaka w Golinie odbyły się otrzęsiny klas I gimnazjum. Pierwsze przygotowania do imprezy rozpoczęły się na 3 tygodnie wcześniej. Wtedy pomysłów na motyw przewodni było mnóstwo. Ostatecznie motywem przewodnim zostało więzienie, dlatego w ten koci dzień uczniowie klas pierwszych musieli być ubrani... w paski. Z kolei organizatorzy, klasy trzecie, byli wystylizowane na służby porządkowe. Wszystkie zadania starannie przygotowali uczniowie klasy IIIa i IIIb pod opieką wychowawców- pani Wojczuk i pani Słowik. Otrzęsiny rozpoczęły się o godzinie  16.00 w świetlicy szkolnej, która specjalnie na tę okoliczność została ustrojona w stylu więziennym. Podczas realizowania przygotowanych zadań towarzyszyło wszystkim dużo śmiechu i zabawy. W razie niepoprawnego wykonania zadania uczniowie mieli zadawane pytania karne dotyczące naszego gimnazjum. Jak zaobserwowaliśmy, niektórzy uczniowie jeszcze muszą jeszcze dużo, dużo dowiedzieć się o naszej szkole...Po otrzęsinach na holu szkolnym odbyła się dyskoteka. Impreza była naprawdę udana.

Tomek Jankowski, 14.10.2013 21:02
0,

606


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz