Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Wycieczka do Wrocławia na wystawę klocków Lego odbyła się w czwartek 10 grudnia. Do Wrocławia jechały wszystkie klasy szkoły podstawowej wraz z wychowawcami oraz nauczycielami. Zaczęło się od zbiórki przy sali OSP w Golinie o godzinie 7:55. Byliśmy podzieleni, bo jechaliśmy aż trzema autobusami. Kiedy dotarliśmy na miejsce, wysiedliśmy z autobusów i udaliśmy się w stronę stadionu. Musieliśmy trochę czekać, bo w tym dniu było bardzo dużo szkół, które przyjechały także na wystawę klocków Lego. Zaczęliśmy się nudzić (zwłaszcza uczniowie klas pierwszych, którzy byli bardzo niecierpliwi). Po pewnym czasie przyszedł po nas przewodnik, który powiedział, że możemy już wchodzić.Młodsze klasy wjechały windą, a starsze musiały wejść po schodach. Kiedy byliśmy już na wystawie, ściągnęliśmy kurtki i mogliśmy zwiedzać ogromną wystawę klocków Lego. Było bardzo dużo pięknych przedmiotów wykonanych tylko i wyłącznie z klocków. Uczniowie robili bardzo dużo zdjęć. Wielu uczniów zastanawiało się, ilu klocków użyto, aby zbudować te budowle oraz jak długo je układano. Zachwyciła  wszystkich uczniów replika legendarnego statku Titanic, który zbudowano z pół miliona klocków. Długość statku wynosiła ponad 11 metrów! Po długim zwiedzaniu całej wystawy weszliśmy do oddzielnej sali, w której mogliśmy się bawić, układając mozaiki z klocków oraz wiele innych budowli. Była tam także specjalna sala, w której można było obejrzeć film o klockach Lego. Po półgodzinnej zabawie mogliśmy kupić coś w sklepie z klockami Lego. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i wymęczeni udaliśmy się do autobusu. Około godziny 19 wróciliśmy do Goliny. Wycieczka udała się w stu procentach, wszyscy byli usatysfakcjonowani oraz zadowoleni.

tytanik
lego1
Autor:Wiktoria Świątkowska(debiut)

Magdalena Walczak, 16.02.2016 21:40
0,

541


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz