Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Trzynastego grudnia klasa II gimnazjum wybrała się na wycieczkę i lodowisko w Kaliszu. Zbiórka w szkole odbyła się o 7.30 (trzeba było tak wcześnie zerwać się z łóżka!), lecz przez spóźniony autobus wyruszyliśmy o 8.20 ( więc można było jednak pospać...). Przez to wydarzenie nie zdążyliśmy na planowany seans, więc poszliśmy na polski film pt. ,,Za niebieskimi drzwiami". Jest to film fantasy, który był momentami straszny, wesoły oraz wzruszający. Po takiej emocjonalnej filmowej mieszance mieliśmy godzinę czasu wolnego (trzeba było przecież jakoś dojść do siebie), mogliśmy chodzić po caaaaałej galerii, robić zakupy oraz coś zjeść ( i to było również emocjonujące...). Drugą atrakcją tego dnia było lodowisko. Przez dwie godziny można było szaleć po lodzie. Jednym wychodziło, to lepiej drugim gorzej (innym po prosu nie wychodziło, bo - wiadomo  - lód jest śliski), lecz porównując poprzedni rok, większość z nas poprawiła swoje umiejętności w jeździe na łyżwach(lub na ...). Około godziny szesnastej wróciliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi do domu. Wycieczka w stu procentach była udana.

20161213_132557

wycieczka

Weronika Bierła, 18.12.2016 17:33
0,

473


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz