Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Człowiek powinien robić przede wszystkim to, co lubi.  Fajnie, jeśli przynosi to i satysfakcję, i profity.

Osobą, która osiągnęła sukces dzięki robieniu temu, co się lubi,  jest między innymi Anna Todd. Razem z mężem mieszka w Teksasie i ma 25 lat.  Swoją powieścią After  zadebiutowała na Wattpadzie, po niedługim czasie wydając pierwszą książkę.

After jest serią powieści o namiętności łączącej studentkę pierwszego roku i wytatuowanego chłopaka o imieniu Hardin.

Anna nie miała pojęcia, że jej powieść stanie się jedną z najbardziej pożądanych książek w Ameryce, a co dopiero w krajach europejskich (między innymi w Polsce).

Anna: Po raz pierwszy uświadomiłam sobie, co się dzieje, kiedy Wattpad zaproponował mi wydanie After. Dostałam też mnóstwo listów od czytelników, które sprawiły mi dużo radości. After interesowało się kilku różnych wydawców, ale ja od początku chciałam współpracować z wydawnictwem Gallery, więc bardzo się ucieszyłam, kiedy książka trafiła właśnie tam. Czułam się podekscytowana i byłam bardzo z siebie dumna, a także wdzięczna moim czytelnikom, dzięki którym udało mi się stworzyć coś naprawdę dużego.

Zanim zaczęła pisać, Anna wykonywała różne prace. Nie była pewna, co chce robić w przyszłości, jednakże od najmłodszych lat wiedziała, że chce robić coś ważnego. Od dziecka lubiła czytać książki, zwłaszcza takie jak After- w którym Tessa i Herdin muszą walczyć o swoje uczucie.

Zaledwie kilka tygodni po opublikowaniu powieści, After czytały tysiące ludzi. Z czasem dołączyły sie do tego inne kraje, tłumacząc książkę na swój ojczysty język.

Zapytana o to, jacy są jej ulubieni pisarze, stwierdziła że  E.L. James, Christinę Lauren, Cassandra Clare i R.K. Lilley.

Anna:  Kocham czytać książki, które działają na uczucia. Chcę, żeby opowieść mnie poruszyła, żeby słowa na papierze zmieniły mnie jako człowieka. Lubię 50 twarzy Greya E.L. James, bo autorce udało się napisać coś innego. Nigdy wcześniej nie czytałam niczego podobnego i jej książki zupełnie odmieniły moje dorosłe czytelnicze życie. Sweet Filthy Boy Christiny Lauren to bardzo ładna i romantyczna historia.Bad Things R.K. Lilley to jedna z moich ulubionych książek. Jest smutna, ale też mówi o ważnych rzeczach, a postacie są tak świetnie opisane i tak prawdziwe, że czytając odczuwa się każdą emocję, jaką przeżywają.

After osiągnął ponad MILIARD odsłon w oryginalnej wersji, natomiast w polskiej około 7,5  miliona.

W Polsce, premiera pierwszego tomu odbędzie się 28 stycznia. 

Jeśli ty również chcesz przeczytać After, polską wersję znajdziesz na Blogspot.com, natomiast oryginał na Wattpadzie. 

Polski fanpage After na facebook

Monika Rutka

Tomek Jankowski, 01.01.2015 02:19
0,

794


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz