Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W połowie października odbył się konkurs fotograficzny dla klas gimnazjalnych. Organizatorem konkursu  była klasa 3b Niepublicznego Gimnazjum im.  Ks. Piotra Wawrzyniaka w Golinie. Tematem przewodnim  konkursu stały się  ,,Stawy i oczka wodne w naszej okolicy”. W tym przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie naszego  gimnazjum. Konkurs został rozstrzygnięty dzięki werdyktowi p.Hieronima Czaplickiego. Każdy uczestnik konkursu mógł zgłosić do konkursu maksymalnie trzy zdjęcia.
Pierwsze miejsce zajął Filip Jankowski z kl.II c.
Bez tytułu
Drugie miejsce zajęła Magdalena Mikołajczak również z kl.II c:
Bez tytułu
Trzecie miejsce zajęły dziewczyny z  klasy pierwszej  Kamila  Staniewska i Weronika Bierła.
Bez tytułu

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z laureatką konkursu - Magdaleną Mikołajczak.                                                                                   GIG-ant:  Czy fotografowanie jest to twoją pasją ? Interesuje cię to na poważnie?

M.M.: Robienie zdjęć sprawia mi przyjemność. W klasie szóstej szkoły podstawowej brałam udział w konkursach fotograficznych, jednak było ich niewiele. W tym roku szkolnym udział w konkursie fotograficznym jest moim... debiutem.

GIG-ant: Czy pierwszy raz zajęłaś miejsce na podium ?

M.M: Jak już wspomniałam w klasie szóstej brałam udział w konkursach fotograficznych, lecz nie odniosłam w nich większych sukcesów. Pierwszy raz zajęłam tak wysokie miejsce.

GIG-ant: Czy będziesz dalej rozwijać swoje zainteresowania w tym kierunku ?

M.M:  Myślę, że tak. Jeśli będą ogłaszane kolejne konkursy fotograficzne, to z chęcią wezmę w nich udział.

GIG-ant: Gdzie zostały wykonane twoje konkursowe zdjęcia ?

M.M:  Do konkursu zgłosiłam trzy zdjęcia. Dwa z nich zostały wykonane w Golinie, a trzecie w Koźminie Wlkp .                               GIG-ant: Dziękujemy za wywiad i gratulujemy sukcesu.

 

 Magdalena Wolicka

 

Magdalena Mikołajczak, 04.11.2015 19:47
0,

462


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz