Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W czwartek, 10 listopada, Anna Bochna oraz Magdalena Mikołajczak pod opieką katechety Hieronima Czaplickiego udały się na rozdanie nagród do Poznania. Brały one udział w konkursie o Pomniku Wdzięczności i obie stanęły na podium.

Dziewczyny w październiku wykonały prace na temat Pomnika Wdzięczności w Poznaniu. W kategorii gimnazjum, w której brały one udział, trzeba  było wykonać prezentacje. O wynikach dowiedziały się we wtorek, dwa dni przed rozdaniem nagród. Obydwie zajęły miejsce na podium. Anna Bochna już w zeszłym roku brała udział w tym konkursie i zdobyła I miejsce. W tym roku Ania ponownie zajęła pierwsze miejsce! Natomiast dla Magdaleny w tym roku był to debiut. Zajęła ona III miejsce.

Uroczystość rozdania nagród rozpoczęła się o godzinie 11.00 w Zespole Szkół Handlowych w Poznaniu. Po wystąpieniu gospodarzy tejże uroczystości zostały wręczone nagrody. Nasze laureatki otrzymały książki oraz drobne akcesoria szkolne. Nagrodę otrzymał również opiekun – Hieronim Czaplicki.
Następnie na scenie zaprezentowali się uczniowie z Litwy, którzy w bardzo ciekawy sposób przedstawili więź polsko-litewską.
Na zakończenie został odśpiewany Mazurek Dąbrowskiego.

DSC_3771

DSC_3775

DSC_3776

GIG-ant postanowił przeprowadzić krótki wywiad z Anią Bochną, dwukrotną zwyciężczynią konkursu o Pomniku Wdzięczności.

GIG-ant: Dużo czasu poświęciłaś na robienie prezentacji?
A.B.:
Na robienie prezentacji poświęciłam według mnie dużo czasu, bo około całego dnia.

GIG-ant: Lubisz taki typ konkursów?
A.B.:
Bardzo lubię konkursy, w których do wykonywania jest prezentacja multimedialna, ponieważ uwielbiam je robić i sprawia mi to frajdę.

GIG-ant: Jak udało ci się po raz drugi zdobyć pierwsze miejsce?
A.B.:
Sama nie wiem. Bardzo zaciekawiła mnie historia tego pomnika, dlatego z jeszcze większą chęcią wzięłam udział w konkursie po raz drugi i się udało.

GIG-ant: Czy w następnym roku również weźmiesz udział w tym konkursie.
A.B.:
O tym jeszcze nie myślałam. Czas pokaże, ale jeżeli będę miała okazję, to oczywiście, że tak.

GIG-ant: Dziękujemy za wywiad i gratulujemy sukcesów!

Magdalena Mikołajczak, 17.11.2016 22:33
0,

541


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz