Jak co roku w naszej szkole zorganizowano uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W związku z tym, że ten dzień jest ustawowo wolny od pracy/szkoły, akademie odbyły się we wtorek, 12 listopada. W gimnazjum przygotowała ją klasa IIa  pod opieką p. B. Grzesiek i p.B. Tabaki.

Klasa zaprezentowała prezentację multimedialną, której motywem przewodnim było hasło:

11 listopada 1918 roku, po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję, Polska odzyskała niepodległość.

Równie uroczystą oprawę  miała akademia przygotowana przez klasę V, III i II szkoły podstawowej pod opieką p. P.Kowalczyka, p.D. Hoffmann, p.K.Dziurli i p.T.Jankowskiego. To był naprawdę wyjątkowo uroczysty dzień w obu naszych szkołach.

Tomek Jankowski, 13.11.2013 21:26