Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Dnia 5 kwietnia klasa VI ze Szkoły Podstawowej w Golinie pisała jeden z ważniejszych egzaminów w swoim życiu - sprawdzian szóstoklasisty. Był on podzielony na dwie części – język polski i matematykę oraz osobno język angielski.  Prawdopodobnie ta klasa po raz ostatni pisała ten sprawdzian,  ponieważ ma zostać zlikwidowany i zastąpiony innym. Napędził on trochę strachu i przysporzył stresu, chociaż przygotowania trwały już od września.

Postanowiłam zapytać dwie uczennice klasy VI (Wiktorię Świątkowską i Weronikę Hudak), co sądzą o tym sprawdzianie.

Wiktoria: Nie był on bardzo łatwy, ale z pewnością nie był też bardzo trudny. Na sprawdzenie nie było żadnych zaskakujących zadań - czyli takich, na które nie znałabym odpowiedzi. Wszystkie podobne zadania robiliśmy na lekcjach. Mam nadzieję, że sprawdzian napisałam bardzo dobrze.

Weronika: Moim zdaniem sprawdzian nie był trudny. Każdy zapewne dał sobie z nim radę. Według wielu uczniów sprawdzian był łatwy, jednak byli też uczniowie, którym sprawdzian sprawił trudność. Najważniejsze będą wyniki, które potwierdzą nasze umiejętności, z którymi pójdziemy do gimnazjum.

Teraz należy uzbroić się w cierpliwość, bo wyniki sprawdzianu będą znane pod koniec maja.

 

Klaudia Wojtczak

Magdalena Mikołajczak, 24.04.2016 23:03
0,

431


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz