Dnia 31 stycznia br. uczniowie obu naszych szkół pożegnali panią Kazimierę Mizerę, sprzątaczkę, która przechodziła na emeryturę. Do życzeń pożegnalnych dołączyli się również p. dyrektor, nauczyciele oraz przedstawiciele obu samorządów.

Pani Kazimiera była niezwykle wzruszona naszymi życzeniami oraz ciepłymi słowami.
W związku z odejściem p.Kazimiery na emeryturę postanowiłam przeprowadzić z nią wywiad.

GIG-ant: Jak długo pracowała pani w szkole?
K.M.: 29 lat.

GIG-ant: Jak się pani u nas pracowało?
K.M.: Bardzo dobrze.

GIG-ant: Będzie pani brakowało uczniów?
K.M.: Tak.

GIG-ant: Jakie są pani najlepsze wspomnienia z pracy?
K.M.: Całe 29 lat było super.

GIG-ant: Co najmilej pani wspomina z wydarzeń szkolnych?
K.M.: Współpracę z uczniami i nauczycielami.

GIG-ant: Co będzie pani teraz robiła, jakie ma pani plany ?
K.M.: ODPOCZYNEK.

GIG-ant: Co chciałaby pani powiedzieć naszym czytelnikom?
K.M.: To, czy bardzo dobrze pracowałam w tej naszej golińskiej szkole, ocenią nauczyciele i uczniowie. Bardzo kochałam grzecznych i niegrzecznych uczniów i myślę, że nikt mojej pracy źle nie oceni !!!

Jeszcze raz życzymy pani Kazimierze wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, spełnienia marzeń, a przede wszystkim zasłużonego odpoczynku.

Weronika Bierła, 08.03.2018 20:38