Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

18 lutego 2018 roku odbyło się walne zebranie sprawozdawcze w OSP Golina, na które przybyli strażacy i zaproszeni goście.

Sprawozdanie przedstawił prezes OSP dh Eugeniusz Wojtczak, a uzupełnione zostało przez dowódcę MDP Klaudię Wojtczak oraz przez przedstawiciela DDP Justynę Żakowską o działalności młodzieży. Następnie skarbnik dh Marian Półrolniczak przedstawił sprawozdanie finansowe, a Komisja Rewizyjna po odczytaniu swojego protokołu złożyła wniosek o udzielenie zarządowi absolutorium. Absolutorium zostało udzielone jednogłośnie. Podczas zebrania nagrodzono statuetką najaktywniejszych członków MDP oraz wszystkich, którzy wykonali prace plastyczne na konkurs organizowany przez ZOSP RP. Na zakończenie wystąpiła Dziecięca Drużyna Pożarnicza Jołkipołki, która przygotowała przedstawienie wraz z druhną Martą Wólczyńską pt. "Każdy może być strażakiem". Dzieci podczas przedstawienia przedstawiły historię, jak "Wojtek został strażakiem". Po przedstawieniu młodzi strażacy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. To już kolejny pracowity rok za nami. Przed nami kolejny rok pracy, oby równie pomyślny jak ubiegły.

DSC_0024

DSC_0081

DSC_0084

FOTO: Adam Majewski.
Poniżej  film z przedstawienia przygotowanego przez DDP.

 

Magdalena Walczak, 21.02.2018 20:16
0,

317


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz