Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W poniedziałek 20 lutego uczniowie klas trzecich gimnazjum oraz ich rodzice mieli okazję spotkać się z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych. Zostali oni zaproszeni do naszej szkoły, aby zaprezentować uczniom swoje oferty edukacyjne na rok szkolny 2017/18. Dla uczniów była to świetna okazja do zapoznania się z różnymi możliwościami kształcenia po ukończeniu gimnazjum. Poznanie oferty poszczególnych szkół na pewno pomoże nam w dokonaniu wyboru odpowiedniej dla nas szkoły ponadgimnazjalnej.

W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy szkół:

-ZSP-B w Tarcach,

- ZSP im. Józefa Marcińca w Koźminie Wielkopolskim,

-ZSP1 w Jarocinie,

-ZSP2 w Jarocinie,

- Cech Rzemiosł Różnych w Jarocinie,

- I LO im. T. Kościuszki w Jarocinie.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17.00 w szkolnej świetlicy. Pani dyrektor Urszula Kowalczyk przywitała wszystkich przybyłych, a następnie dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych zaczęli przedstawiać nam swoje oferty. Każdy z nich miał na swoją prezentację 10 minut, jednak w większości trwały one dłużej. Po zakończonym spotkaniu uczniowie mieli możliwość zadawania pytań.

Zapoznanie się z ofertą edukacyjną szkół w powiecie jarocińskim na pewno pomogło w wyborze kierunku dalszej edukacji osobom, które do tej pory nie były pewne swojego wyboru.

Joanna Klupś, 25.02.2017 19:59
0,

466


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz