Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej  obchodzony jest 14 października. Ma podkreślić znaczenie wiodącej roli nauczyciela w jakości edukacji. Jest okazją do nagradzania wyróżniających się nauczycieli.

Dnia 11 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji tego właśnie święta. Uczniowie klasy siódmej przygotowali przedstawienie, a także wręczyli nauczycielom drobne upominki.

Tego samego dnia odbyło się pasowanie pierwszoklasistów. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły stali się pełnoprawnymi uczniami. Pierwszaki zostały uroczyście wprowadzone przez swoich kolegów i koleżanki z klasy VIa. Następnie nasi najmłodsi uczniowie krótko się przedstawili, aby cała społeczność szkolna mogła ich lepiej poznać.  Najważniejszą częścią było jednak uroczyste pasowanie, którego dokonała Pani Dyrektor. Po pasowaniu pierwszaki wraz z rodzicami udały się do swoich klas, gdzie ich plecaki zostały poświęcone przez ks. Janusza Pytlika. Następnie czekał na nich w świetlicy słodki poczęstunek.

Dorota Przybylska

Angelika Lisiecka, 07.11.2019 22:43
0,

73


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz