Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

21 marca r. już po raz szósty odbędzie się Festiwal Piosenki Gimnazjalnej – Golina 2014. Organizatorem przedsięwzięcia jest Niepubliczne Gimnazjum im. Ks. P. Wawrzyniaka w Golinie we współpracy z Jarocińskim Ośrodkiem Kultury.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów gimnazjów z terenu powiatu jarocińskiego, gmin Nowe Miasto, Krzykosy, Koźmin Wlkp. oraz Krotoszyna i Pleszewa. Tradycyjnie na finał imprezy wystąpi zaproszony gość. W tym roku będzie to słynąca z bardzo energetycznych koncertów reggae’owa formacja DUBSKA.

)

Festiwal odbędzie się w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Początek o godz. 17:00. Wstęp dla publiczności jest wolny.

Impreza finansowana jest ze środków gminy Jarocin i Stowarzyszenia Edukacyjnego „Gimnazjum 2000” oraz sponsorów: Banku Spółdzielczego w Jarocinie, wydawnictwa My-Music z Poznania, Karola Matuszaka i Marcina Półrolniczaka.

Patronat nad tym wydarzeniem objął GIG-ant, którzy towarzyszy Festiwalowi od samego początku.

Redakcj@

Tomek Jankowski, 13.03.2014 18:21
0,

1981


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz