Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Uczniowie naszego gimnazjum zakwalifikowali się do ścisłego finału ogólnopolskiego konkursu "W szkole gramy z Sarsą" organizowanego przez stację telewizyjną ESKA TV. Teraz bardzo potrzebują Waszych głosów!!!

O pracach nad teledyskiem i zorganizowanym w szkole "Dniu Sarsy" pisaliśmy już jakiś czas temu. Jury złożone ze prezenterów Eska TV, producenta i rapera CNE (Człowiek Nowej Ery) oraz oczywiście Sarsy spośród prawie 160 nadesłanych teledysków do ścisłego finału wybrało tylko dziewięć. Wśród nich jest też klip gimnazjalistów z Goliny. Uczniowie walczą o 10 tys. zł dla szkoły i występ Sarsy w Golinie!!!! Żeby jednak tak się stało, trzeba zagłosować na ich teledysk, bowiem na ostatniej prostej rolę jurorów pełnią już internauci.

Co trzeba zrobić:
- wejść na ten link - http://www.eska.tv/w-szkole-gramy/klip/1309
- przepisać KOD przypisany do teledysku
- kliknąć GŁOSUJ i gotowe !!!!

 

Głosować można RAZ DZIENNIE, więc każdy głos się liczy. Głosowanie trwa do poniedziałku 21 grudnia do godz. 17:00

Golina_Sarsa_logo2

 

Tomek Jankowski, 11.12.2015 14:06
0,

1073


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz