Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Wrzesień to miesiąc, w którym każdy przychodzi do szkoły wypoczęty i pełen energii. Oczywiście natychmiast trzeba brać się do pracy... Aby urozmaicić nam pierwszy miesiąc nauki, nauczyciele dokładali wszelkich starań, aby był on jak najlepszy. 17 września odbyła się wycieczka do Biskupina. Chętnych było wielu. Wiedzy z historii postanowiły zaczerpnąć klasy pierwsze i drugie. Ciekawych wrażeń dostarczyła nam również Noc Naukowców -wyjazd  zorganizowała  pani Ewa Przybylska. Wyjazd odbył się 26 września. Uczniowie mieli szansę poznać tajniki chemii, fizyki oraz matematyki. Nasza szkoła  zorganizowała  mityng lekkoatletyczny dla szkół gimnazjalnych. Wzięli w nim udział uczniowie z kilku okolicznych szkół. Niektórzy uczniowie z naszej szkoły wykazali się szczególnymi zdolnościami i znaleźli się na podium. Natalia Mikołajczak z klasy III zajęła 1 miejsce w rzucie piłką lekarską. Na tym samym miejscu podium znalazła się Wiktoria Sierszuła, pokonując swoje rywalki w pchnięciu kulą. Niezwykłymi osiągnięciami mogą pochwalić się również chłopcy. Marcin Szymkowiak z klasy III zdobył dwa pierwsze miejsca-  w konkurencji skoku w dal oraz biegu na 100 metrów. Miłosz Wachowiak z klasy II zajął 2 miejsce w rzucie piłką lekarską. Na szczególne uznanie zasługują chłopcy, którzy reprezentowali naszą szkołę w biegu sztafetowym. Marcin Szymkowiak, Adam Ignaszak, Miłosz Wachowiak oraz Kacper Olejniczak ustanowili nowy rekord szkoły. Cały miesiąc minął nam bardzo szybko. No i tradycyjnie we wrześniu posprzątaliśmy ,,świat".

Piotr Kowalczyk, 15.10.2014 00:21
0,

2536


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz