Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Dnia 08.12.2017  klasy czwarte udały się na lekcję muzealną do Śmiełowa. Na początku klasa IV a udała się na warsztaty plastyczne, na których wraz z panią przewodniczką omówili, jak kiedyś spędzano święta, następnie zrobili ozdoby na choinkę z papieru. W tym samym czasie klasa IV b zwiedzała muzeum. Dowiedzieli się, że Mickiewicz i Sienkiewicz mieszkali w tym dworze. Zobaczyli, jak wyglądały mieszkania szlachty w XIX w. Później klasa IV b poszła na warsztaty, a klasa IV a zwiedzać muzeum.

Wycieczka dostarczyła uczniom wielu przyjemnych wrażeń, miała też ciekawe elementy edukacyjne.

Anna Dylak, Ada Walczak

Adrianna Walczak, 18.12.2017 00:07
0,

331


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz