Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W piątek, 9 maja, dwójka uczniów naszego gimnazjum -  Katarzyna Orpel (IB) i Szymon Radziejewski (IIIB) wzięli udział w I Powiatowym i XXII  Gminnym Konkursie Recytatorskim w Cielczy.

Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym, zadaniem uczestników było zaprezentowanie utworu o tematyce dotyczącej  powstania warszawskiego oraz wybranego przez siebie wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. S pośród 14 uczestników  jury wybrało 6,  którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu. Ich zadaniem, było wylosowanie wiersza, który później mieli za zadanie zaprezentować. Zarówno Katarzyna, jak i Szymon dotarli do finału. Jury postanowiło przyznać Katarzynie - I miejsce, a Szymonowi - II miejsce. Dodatkowo Szymon otrzymał nagrodę publiczności. Poziom konkursu w opinii jurorów był  bardzo wysoki, co czyni sukces naszych golińskich recytatorów jeszcze znaczniejszym. Gratulacje!

Tomek Jankowski, 19.05.2014 23:24
0,

1926


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz