Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Dziś święto wszystkich pracowników szkoły

Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze. ~ BARBARA CAGE

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania! ~ BEVERLY CONKLIN

Nauczyciel… to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego cudzym dzieciom? ~ DEANNA BEISSER

Nauczyciel… to doradca, idol, często przyjaciel. ~ TAYLOR MACKENZIE

Uczyć to znaczy być czułym, kochającym, silnym, szczodrym dla tych, którzy na tobie polegają; zachęcać i chwalić. Ale uczyć DOBRZE to znaczy wierzyć w to, czego się uczy i w tych, których się uczy. ~ DONNA BULGER

Julia Szwałek, 14.10.2013 21:12
0,

833


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz