Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem.

Dnia 28 listopada 2014 roku w Niepublicznym Gimnazjum w Golinie odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski tejże szkoły. Rozpoczęła się ona o godzinie 17:00, a zakończyła około 20:30. Głównymi atrakcjami całej imprezy były zabawy typu gorące krzesła. Uczniowie chętnie brali udział w organizowanych przez swoich rówieśników zadaniach konkursowych, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Samorząd Uczniowski zorganizował także sklepik, w którym można było nabyć wszelkiego rodzaju przekąski i napoje.

Opiekunami zabawy andrzejkowej byli rodzice uczniów i pani Paulina Kubasik.

Zapraszamy do GALERII (fot. Ola Kowalczyk)

Monika Rutka

Tomek Jankowski, 01.12.2014 20:40