Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W piątek 27.01.2017 r. odbył się wyjazd na lodowisko w Kaliszu. W wycieczce wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Gimnazjum w Golinie. Wyjazd był świetnym rozpoczęciem ferii zimowych.

Uczestnicy nie byli jakimś mistrzami w tej łyżwiarstwie, ale mogę stwierdzić, że nikt nie przejmował się ilością upadków, bo wszystkim chodziło o dobrą zabawę, jaką też uzyskali. Dużo osób debiutowało, lecz po ich rozpromienionych i szeroko uśmiechniętych buźkach śmiało można wnioskować, że była to wspaniała zabawa. Bez względu na wiek i umiejętności -  każdy mógł spróbować swoich sił na lodzie. Uśmiech gościł na wielu twarzach. Powstały miłe wspomnienia, ale  albo też plany wielu uczestników wyjazdu, by przyjechać tu jeszcze raz. Było po prostu świetnie!

20170127_144837

Patrycja Wojtczak

Magdalena Mikołajczak, 17.02.2017 13:22
0,

383


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz