Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W poniedziałek 18.05.2014 r. odbyło się zebranie wiejskie, które głównym celem było poinformowanie mieszkańców o planach budowy biogazowni na terenie wsi Golina (przy ul. H. Moszczeńskiej). Na zebraniu pojawił się dyrektor Zakładów Przemysłu Mięsnego Biernacki pan Tomasz Kubik wraz z projektantami planowanej inwestycji z biura CDA Projekt ze Szczecina.

Temat biogazowni wywołałał wiele emocji (szczególnie jej lokalizacja) . Na zebraniu pojawił się również burmistrz Jarocina pan Stanisław Martuzalski ze swoim zastępcą panem Mikołajem Kostką i nasi radni (pan Marcin Półrolniczak i pan Karol Matuszak). Włodarze gminy Jarocin przypomnieli o możliwości zgłaszania przez mieszkańców wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2015 i odbywającym się 25.05. referendum w sprawie ruchu na jarocińskim rynku .O sprawie biogazowni będziemy informować. Zwłaszcza dlatego, iż czeka nas jeszcze jedno zebranie wiejskie w tej kwestii.

Tomek Jankowski, 25.05.2014 01:02
0,

2167


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz