Szóstego marca uczniowie obu golińskich szkół wybrali się na mecz Lech Poznań - Cracovia Kraków. Wyjazd został zorganizowany przez UKS Grom i LZS Grom.

Mecz dla Lecha nie rozpoczął się zbyt dobrze, ponieważ już w 7 minucie stracili bramkę na 0:1. Jednak krakowianie niedługo cieszyli się prowadzeniem, bo już w 9 minucie Kolejorz remisował po trafieniu Jevticia. Po ciekawym początku gra się uspokoiła i nie było żadnych dobrych okazji bramkowych. Arbiter zakończył pierwszą część spotkania. Wynik po pierwszej połowie brzmiał 1:1. Drugą część Lech rozpoczął bardzo niespokojnie, piłkarze tracili wiele piłek w środku pola i pozwalali na przejęcie inicjatywy przez gości. Trener Jan Urban wprowadził na boisko dwóch świeżych graczy, którymi byli Aziz Tetteh i Kamil Jóźwiak, którzy zastąpili zdobywcę bramki Darko Jevticia oraz Sisiego. Na boisku było dużo niedokładności po obu stronach. Żadna z drużyn nie potrafiła zagrozić bramce przeciwnika. Wreszcie Kolejorz w 87 minucie objął prowadzenie na 2:1. Zdobywcą bramki był Maciej Gajos. Sędzia doliczył jeszcze 4 minuty spotkania, jednak nie zobaczyliśmy żadnych ciekawych sytuacji.

Kolejorz rozegrał bardzo dobre spotkanie. Zabrakło jednak spokoju w środku pola i dokładności. Po tym meczu Lech był piąty w tabeli i tracił do podium 6 punktów.