W Golinie co roku organizowane były wyjazdy na mecze Lecha Poznań dla uczniów naszych szkół oraz dla piłkarzy Gromu. Okazja się znalazła - Kolejorz grał mecz w Pucharze Polski. Przeciwnik był naprawdę wymagający - Jagiellonia Białystok to wicelider naszej ekstraklasy, zespół. który od ponad dwóch miesięcy nie poniósł porażki.. Stawką był awans do ćwierćfinału Pucharu Polski.
Tomek Jankowski,
05.11.2014
0,
598
Zobacz więcej
wyjazd szkolny