Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Wiemy, kto w najbliższy piątek będzie się bawił na koncercie Kamila Bednarka.

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Widać, że muzyka Kamila Bednarka jest Wam bardzo bliska, co dało się wyczuć czytając, to co o niej napisaliście. Jak można się było łatwo domyśleć, najczęściej wskazywanym utworem, była Cisza". Pojawił się też najnowszy singiel "Chwile jak te" czy "Chodź ucieknijmy stąd", ale też i te mniej znane piosenki. "

Naprawdę bardzo ciężko było nam wybrać jednego zwycięzcę i najchętniej nagrodzilibyśmy kilka osób. Ale cóż, konkurs rządzi się swoimi prawami i podwójne zaproszenie na piątkowy koncert Kamila Bednarka & Za Zu Zi ufundowane przez Stowarzyszenie "Cooltura" i Jarociński Ośrodek Kultury otrzymuje osoba, która podpisała się jako Beata Kwaśniewska. Najbardziej podoba je się utwór "Keep on tryin" i napisała o nim tak:

Kocham tą piosenkę za to że w ciężkich chwilach zawsze podnosi mnie na duchu i motywuje do działania. Utwór mówi o tym, że mimo przeszkód mamy walczyć, nigdy się nie poddawać i zawsze być sobą, że musimy sprzeciwić się światu, który nas tłamsi i chce zatrzymać w miejscu. Mimo tego że mam dopiero 15 lat, to staram się zmienić, chcę szanować zawsze drugiego człowieka i zawsze być sobą. Wtedy, kiedy wszyscy zaczną być szczerzy i przestaną kryć się za maskami nasz świat mam nadzieje stanie się lepszy.

 

Zwycięzcę prosimy o pilny kontakt z nami (wysłaliśmy już wiadomość na podany adres mailowy), a wszystkim którzy wzięli udział w naszym konkursie dziękujemy i zapraszamy na kolejne. A te już niebawem :)

Redakcja

Tomek Jankowski, 11.11.2014 19:30
0,

565


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz