W sobotę 30 maja odbędzie się już po raz dziewiąty kolejna edycja ogólnopolskiej akcji POLSKA BIEGA - w Golinie  pod hasłem BIEGAJ Z NAMI GOLIŃSKIMI ULICAMI.

UKS Grom, LZS Grom, SP i Gimnazjum w Golinie oraz Sołectwo Golina zapraszają do udziału w tej imprezie.

W sobotę 30 maja 2015r. już po raz dziewiąty na ulicach naszej miejscowości odbędzie się ogólnopolska akcja Polska Biega pod hasłem

„Biegaj z nami golińskimi ulicami”

Część pierwsza:

II Otwarte Mistrzostwa Goliny w biegach na dystansie 2 km

w dwóch kategoriach:

-kobiety rocznik 1999 i młodsze oraz 1998 i starsze,

-mężczyźni rocznik 1999 i młodsi oraz 1998 i starsi.

Część druga

Bieg rekreacyjny - zabawa biegowa dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy dzieci z przedszkola, młodzież ze szkoły podstawowej, gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych.

Wszystkich chętnych zapraszamy na boisko Gromu. WIEK NIE GRA ROLI!

Początek imprezy o godz. 10.30.Rejestracja zawodników od godz.9.00

Dla uczestników wspólnej zabawy tradycyjnie mnóstwo nagród. Każdy uczestnik otrzyma poczęstunek.

Dla wszystkich uczestników mistrzostw, którzy zgłoszą się do biegu do dnia 25 maja, pamiątkowe medale,

a dla trzech najlepszych puchary i nagrody.

Wszyscy uczestnicy biegu rekreacyjnego biorą udział w losowaniu nagród.

Biegi odbędą się ulicami: Sportową, 1 Maja, Słoneczną i Tysiąclecia.

Szczegółowych informacji udziela organizator imprezy Sebastian Waszkiewicz. Tel: 695920507

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Jessica Szajda, 20.05.2015 20:03