Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Mesajah. Dla dzieci i młodzieży przewidziano specjalną i bardzo atrakcyjną cenę.

Popularny artysta młodzieżowy będzie gościem specjalnym jubileuszowej  dziesiątej edycji Festiwalu Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj i walcz!". Impreza odbędzie się 6 kwietnia w JOK Jarocin.

Kilka dni temu ruszyła sprzedaż biletów na to niecodzienne wydarzenie. Dla uczniów oraz studentów przygotowano specjalną cenę. Za okazaniem legitymacji będą oni mogli nabyć wejściówkę za jedyne 10 zł. Dorośli za bilet będą musieli zapłacić nieco drożej - 30 zł. Dzieci do 6 roku życia mają wstęp bezpłatny.

Bilety możecie kupować codziennie w JOK Jarocin.

X Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj i walcz!" - Golina 2018 organizowany jest przez Stowarzyszenie Edukacyjne "Gimnazjum 2000" oraz Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Jarocin. Imprezę finansowo wspiera Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gmina Jarocin, Powiat Jarociński oraz Bank Spółdzielczy w Jarocinie. Patronat objął JAPiK, Twoja Wielkopolska oraz oczywiście GIG-ant.

Tomek Jankowski, 03.03.2018 15:33