Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W tym roku odbyła się druga edycja gry ekonomicznej SGB - Fair Play Bank – Nowa Generacja, której organizatorem jest SGB-Bank Spółka Akcyjna, z siedzibą w Poznaniu. Gra Ekonomiczna SGB przeznaczona jest  dla młodzieży w wieku między 13  a 20 rokiem życia.
Rozgrywka ruszyła 6 października, a zakończyła się 17 listopada br.  Dla uczestników została przygotowana specjalna gra online polegająca na kierowaniu wirtualnym bankiem spółdzielczym oraz zbudowaniu najsilniejszego i najzasobniejszego MEGABanku.
Z naszej szkoły najwyższe miejsce zajęła grupa o nazwie BS Milionerzy, w składzie:
Martyna Naskręt
Szymon Jańczak
Mikołaj Kosmalski

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Plasowali się oni na 65 miejscu na łączną ilość 1265 MEGABanków w całym kraju, co stanowi II miejsce wśród zalogowanych użytkowników pod Bankiem Spółdzielczym w Jarocinie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku!!!

Magdalena Mikołajczak, 28.11.2014 00:38
1,

672


Komentarze:

#1. ula: 29.11.2014 15:11

Gratuluję!!!

Dodaj komentarz