Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Golina, mimo iż jest małą miejscowością, mieści w sobie wiele instytucji, stowarzyszeń czy firm. Jedną z nich jest Blastrac Poland– firma obchodząca w ubiegłym roku swoje 10-lecie. Korzystając z tej okazji, GIG-ant postanowił dowiedzieć się czegoś więcej o tej firmie, dlatego zadaliśmy kilka pytań pracownikowi tej firmy. Odpowiedzi udzielił nam pan Adam Janicki z Działu Obsługi Klienta firmy Blastrac Poland.

GIG-ant: Dlaczego Blastrac działa akurat w Golinie?
A.J.:
Ze względu na dobrą lokalizację (ważne węzły komunikacyjne) oraz sąsiedztwo  innych firmy na terenie powiatu jarocińskiego, kooperantów, z którymi współpracuje Blastrac Poland oraz ze względu na dobre zaplecze wykwalifikowanych pracowników.

GIG-ant: Czym zajmuje się firma?
A.J.:
Firma zajmuje się sprzedażą  gotowych maszyn do obróbki  betonu/kamienia/asfaltu oraz  produkcją komponentów-korpusów do tych maszyn czyli do szlifierek, frezarek, odkurzaczy przemysłowych, śrutownic do betonu oraz zrywarek do podłóg.

GIG-ant: Ilu członków liczy załoga firmy?
A.J.:
84 osoby na dzień 02.01.2017.

GIG-ant: Dokąd wysyłane są wasze produkty?
A.J.:
Nasze komponenty-korpusy są wysyłane do Blastrac Holandia, a tam następnie montowane, po czym powstaje gotowy produkt -  czyli maszyny do obróbki powierzchni betonu, asfaltu, kamienia. Z Blastrac Holandia wysyłane są maszyny do poszczególnych oddziałów Blastrac, znajdujących się w różnych częściach naszego globu.

GIG-ant: Czy firma obchodziła w jakiś szczególny sposób swoje 10-lecie?
A.J.:
We wrześniu 2016 obchodziliśmy 10-lecie istnienia  Blastrac Poland w Golinie, podczas którego spotkaliśmy się z naszymi klientami.

GIG-ant: Czy wasza produkcja jest ekologiczna?
A.J.:
Tak, nasze produkty opatrzone są logiem: „BLASTRAC GREEN TECHNOLOGY”; oznacza to, że produkcja odbywa się w zgodzie z zasadami ochrony środowiska. Wszystkie zastosowania maszyn firmy Blastrac  są typowo mechaniczne, a więc bez użycia chemicznych substancji czy używania wody. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były bezpieczne, przyjazne środowisku, używamy eko materiałów, tam gdzie jest to tylko możliwe (np. używanie ekologicznych palet podczas transportu). Dział projektów i rozwoju czuwa, aby proces produkcji maszyn był zgodny ze standardami ochrony środowiska. Oprócz tego produkujemy odkurzacze przemysłowe, które zapewniają bezpyłową pracę naszych maszyn.

Blastrac_Dienblad_03

 

Blastrac_Dienblad_01

 

I like to work with Blastrac

 

Concurrentie_Afbeelding_Biohazard_POL

Logo

 

Magdalena Mikołajczak, 25.01.2017 23:34
0,

527


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz