Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Uczniowie IV-VI naszej szkoły pojechały drugiego października na wycieczkę do Hermanowa.

Gdy wysiedliśmy z autobusu wszystkich zaskoczyły biegające luzem świnki wietnamskie. W oko od razu wpadły nam stajnie i tor przeszkód. Przewodnik podzielił nas na grupy: jedna grupa załapała się na przejażdżkę konno, a druga wraz z przewodnikiem poszła zwiedzać stadninę. Pan przewodnik opowiedział nam o rasach koni i o ich pielęgnacji. Po zwiedzaniu i  przejażdżkach obu grup, każdy kto chciał mógł przejechać się bryczką. Klasa V naszej szkoły znalazła duże  grzyby sowy, które dała  woźnicy. W Hermanowie znajdowało się też mini zoo w, którym były strusie, kozy i inne zwierzęta, ale także różne gatunki ptaków. Był tam też plac zabaw, który wszyscy zapamiętają najbardziej. Po południu spędzonym w Hermanowie zjedliśmy kiełbaski z ogniska i wróciliśmy do Goliny, pełni nowych wiadomości, zmęczeni i marzący o tym, by pojechać tam jeszcze raz.

Weronika Naskręt
Klaudia Wojtczak

hermanow4

hermanow2

hermanow3

hermanow1

Tomek Jankowski, 03.11.2014 14:08
0,

2519


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz