9 marca w naszej szkole odbył się Dzień Kobiet połączony z Dniem Mężczyzny. Cała uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej. Spotkanie rozpoczęły utwory zaprezentowane w dość nietypowych formach - wokaliści prezentowali piosenki przynależne płci przeciwnej. Największą popularnością cieszył się pokaz mody ekologicznej zorganizowany przez panią Anię Radowicz. Następnie uroczystość przerodziła się w konkurs, w którym "rywalizowały" dwie drużyny - męska oraz żeńska. Złożone one były z zawodników z różnego przedziału wiekowego. Konkurencje były nietypowe dla danej płci, np. kobiety musiały przykręcić siedzenie w rowerze, zaś mężczyźni malowali sobie paznokcie. Uroczystość była bardzo udana pod względem organizacyjnym i wszyscy świetnie się bawili. Szkoda, że ten czas szybko minął i trzeba było wrócić na lekcje.

Cezary Janicki, 30.03.2017 21:17