Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W piątek 31 marca odbędzie się koncert galowy IX Festiwalu Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj i walcz!" - Golina 2017. Gościem specjalnym będzie popularna wokalistka Daria Zawiałow.

Do udziału w koncercie galowym, który odbędzie się w Spichlerzu Polskiego Rocka zostało zaproszonych 15 młodych wokalistów wyłonionych podczas przesłuchań konkursowych, które odbyły się 24 marca w JOK Jarocin. Ponad 60 uczniów rywalizowało w aż trzech kategoriach: kl. IV-VI szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji jest Daria Zawiałow znana m.in. z "Szansy na sukces" czy "X-Factor", zdobywczyni nagrody Karolinki podczas ubiegłorocznego konkursu Debiuty na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Młoda wokalistka na początku marca wydała entuzjastycznie przyjętą przez publiczność oraz dziennikarzy muzycznych debiutancką płytę "A kysz!".

Początek imprezy o godz. 19:00. Wstęp jest wolny!!!!

Organizatorem IX Festiwalu Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj i walcz!" - Golina 2017 jest Stowarzyszenie Edukacyjne "Gimnazjum 2000" wraz z partnerami Biblioteką Publiczna Miasta i Gminy Jarocin oraz Muzeum Regionalnym w Jarocinie. Festiwal został również wsparty przez Gminę Jarocin, Powiat Jarociński oraz Bank Spółdzielczy w Jarocinie.

 

Tomek Jankowski, 30.03.2017 22:54
0,

267


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz