Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Golińska młodzieżowa formacja Dzieciuff Squad wystąpiła w legendarnym warszawskim klubie "Stodoła".

W minioną sobotę w najsłynniejszym stołecznym klubie muzycznym "Stodoła" odbyła się wielka impreza pod nazwą "Dajemy radość dzieciom". Na najmłodszych i ich rodziców czekało wiele atrakcji m.in. nauka pierwszej pomocy, rozmaite stoiska kulinarne ze zdrową żywnością czy różnego rodzaju warsztaty tematyczne. Jednak jak na klub muzyczny przystało, główną atrakcją były występy artystyczne. Na scenie pojawiły się taneczne grupy młodzieżowe oraz zaproszeni goście - artyści wykonujący muzykę dla dzieci. Podczas koncertu wystąpili Centrum Uśmiechu (autorzy takich przebojów jak choćby "Olimpiada w Jarzynowie" czy "Gruszka"), Aida (i jej słynna "Mucha w Mucholocie"), DJ Miki oraz Dzieciuff Squad.

12112218_867587973360551_1703120129538118045_n

Był to pierwszy koncert golińskich wokalistek w Warszawie. Występ został bardzo gorąco przyjęty, a maluchy przez cały występ śpiewały i tańczyły w rytm piosenek wykonanych przez Dzieciuff Squad, w tym oczywiście "Piosenki SKAkanej", jak dotąd największego przeboju grupy.

Dzieciuff Squad tworzą obecni uczniowie i absolwenci golińskiego gimnazjum: Wiktoria Górnaś, Anna Kręc, Adrianna Kowalczyk, Zuzanna Kulka, Kinga Pluta, Olena Pluta oraz Tomek Jankowski.

IMG_4558

Tomek Jankowski, 19.10.2015 17:33
0,

467


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz