Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W dniu 3.05.2016 roku o godz.11:30 w kościele w Golinie zgromadzili się strażacy na mszy świętej z okazji Dnia Strażaka.
Po mszy  wszyscy strażacy z kościoła przemaszerowali pod salę OSP Golina, gdzie odbył się uroczysty apelPodczas apelu głos zabrali prezes OSP Eugeniusz Wojtczak oraz radny sejmiku województwa wielkopolskiego Jan Grzesiek; podziękowali oni strażakom i MDP za całoroczną pracę, życzyli także strażakom - tradycyjnie - tylu powrotów, co wyjazdów.
Pięć osób z MDP złożyło ślubowanie na sztandar i zostało pasowanych na strażaków.
ślubowanie

Trzy osoby z MDP otrzymały srebną odznakę MDP. Brązową odznaką nagrodzono 5 osób. "MDP jest naszą siłą i przyszłością MDP, z czego jesteśmy niezmiernie dumni"...
Po uroczystym apelu zgromadzeni strażacy i zaproszeni goście udali się do sali OSP na poczęstunek.
srebne

W imieniu OSP Golina mamy zaszczyt zaprosić naszych czytelników na uroczystość 65-lecia OSP Golina, które odbędzie się 21.05.2016 r. o godz.16:00 w kościele w Golinie. Po mszy koło remizy OSP nastąpi wręczenie sztandaru oraz przecięcie wstęgi w dobudowanej części remizy strażackiej.
Serdecznie zapraszamy!!!

Fot. Marta Wólczyńska

Magdalena Walczak, 07.05.2016 23:09
1,

637


Komentarze:

#1. Jan nowak: 09.05.2016 17:37

Tesz lubię wozy strarzackje i wogule pryskac wodom z tego wenrza

Dodaj komentarz