Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

11 czerwca 2017 roku w Jarocinie o godz. 12.00 na stadionie Jaroty odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze gminy Jarocin. Brało udział 26 drużyn. Strażacy zmagali się z 7x50 m z przeszkodami sztafetą pożarniczą i bojówką.
Jak co roku nasze OSP i MDP brało udział, ale tego roku podczas zawodów po raz pierwszy wystąpiła nasza najmłodsza grupa DDP-Jołkipołki. Nasi mali dzielni strażacy zaprezentowali pokaz z wodą. Widownia była pod wrażeniem; mali strażacy otrzymali gromkie brawa. Jesteśmy z nich dumni.

Nagrodą główną w zawodach za I miejsce w grupie 12-15 lat był obóz wypoczynkowy nad Jeziorem Charzykowskim.

Klasyfikacja zawodów: grupa męska 12-15 lat

1.OSP Łuszczanów

2. OSP Jarocin

3. OSP Wilkowyja

Grupa żeńska 12-15 lat

1. OSP Łuszczanów

2. OSP Mieszków

3. OSP Cielcza

Grupa "C" żeńska powyżej 16 lat

1. OSP Cielcza

2. OSP Wilkowyja

3. OSP Wilkowyja

Grupa "A" męska powyżej 16 lat

1. OSP Cielcza

2. OSP Kadziak

3. OSP Witaszyce
MDP dz
MDPch
my
oni
DDP2
DDP1
DDP
DDP 4
Woda
FOTO: Adam Majewski.

Magdalena Walczak, 16.06.2017 17:09
0,

427


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz