Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

W dniach 18-22 lipca 2016 roku Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Jołkipołki już po raz szósty wyjechałą na rajd rowerowy do Chatki Ornitologa w Białobrzegu (gmina Pyzdry). Trasa z Goliny do Białobrzegu i z powrotem pokonywana jest rowerami. W tym roku przejechaliśmy łącznie prawie 100 km.Oczywiście każdy wyjazd rowerowy ma swoje uroki i niespodzianki, które nas spotykają po drodze; inaczej nie byłoby co wspominać...
W tym roku  nasz kolega Piotr Goździaszek miał wielkiego pecha, którego na pewno będzie długo wspominał. Dwa razy przebiła mu się opona od rowera - raz w stronę Białobrzegu, a potem, kiedy wracaliśmy do domu.
naprawa
Po dojechaniu na miejsce w Białobrzegu czekało na MDP Jołkipołki wiele atrakcji.
Przez 5 dni nie dało się nudzić; oczywiście MDP Jołkipołki podczas rajdu wypoczywają, ale także uczą się, jak udzielać pierwszej pomocy oraz nie brakuje świetnej zabawy i konkursów.
babajaga
gra
hali hali
noc
oni
pomoc
rzutki
sprzęt
z
zmywanie
Oczywiście wieczorem nie mogło zabraknąć ogniska i pysznych kiełbasek.
ognisko
MDP Jołkipołki dziękuje opiekunom Chatki Ornitologa pani Magdzie i panu Markowi Nejmanom za miłe przyjęcie oraz opiekunom Marcie Wólczyńskiej, Lidii Urnej, Jolancie Grygiel, Szymonowi Klarzyńskiemu oraz Dawidowi Augustyniakowi.
prom
to
y

Magdalena Walczak, 10.08.2016 00:16
0,

497


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz