Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Dnia 15 lutego 2016 roku w Niepublicznym Gimnazjum im.Ks.Piotra Wawrzyniaka w Golinie, zostało przeprowadzone szkolenie z zakresu pierwszej pomocy z inicjatywy burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Golina oraz Witaszyce  pokazali uczniom, jak zareagować i postępować przy omdleniu, oparzeniu, zawale serca, amputacji i złamaniach kończyn.
Marcin
omdlenie
Uczniowie uczyli się resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Piotrek
Podczas tych zajęć uczniowie chętnie uczyli się, jak udzielać pierwszej pomocy.
strażacy
straż
W imieniu uczniów Niepublicznego Gimnazjum im.Ks.Piotra Wawrzyniaka w Golinie pragniemy podziękować burmistrzowi Adamowi Pawlickiemu za organizację takiego pokazu, podczas którego gdzie mogliśmy wzbogacić swoją wiedzę, oraz  przedstawicielom straży OSP Golina i OSP Witaszyce.

Foto: Adam Majewski

Magdalena Walczak, 13.03.2016 23:56
0,

487


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz