Uczniowie klas IV-VI  Szkoły Podstawowej w Golinie wzięli udział w IX edycji konkursu plastycznego ogłoszonego przez Zarząd Spółki G. EN. GAZ ENERGIA Sp. z o. o. Konkurs ten jest organizowany corocznie od 2006 roku.

Temat tegorocznej edycji konkursu to ”Projekt latarni miejskiej zasianej gazem ziemnym”. W ramach konkursu dzieci mają za zadanie wykonać model przestrzenny latarni miejskiej z materiałów pochodzących z recyklingu.
Uczniowie szkoły w Golinie zdobyli w tym konkursie I miejsce!
Prace naszych uczniów zachwyciły jury konkursu oryginalnością, pomysłowością i estetyką wykonania.

Dzieci, które wykonały nagrodzoną pracę to:
Wiktoria Świątkowska
Klaudia Zajdler
Weronika Hudak
Wiktoria Piętka
Klaudia Wojtczak
Weronika Naskręt
Maksymilian Staniewski

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wszyscy to uczniowie klasy piątej. Prace zostały wykonane pod opieką p. Izabeli Dziurdzi.

Serdecznie gratulujemy! Wkrótce poinformujemy, co było nagrodą w konkursie.

Magda Mikołajczak

Tomek Jankowski, 20.11.2014 13:04

#1. ula: 24.11.2014 19:34

Gratulacje dla wspaniałej ekipy!!!