Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

24 lutego do Krakowa przybyły tłumy ludzi, stało się to za sprawą koncertu amerykańskiej piosenkarki- Katy Perry. Odwiedziła ona Polskę w ramach trasy koncertowej Prismatic World Tour. O godzinie 18:00 zostały otwarte bramy do Tauron Areny Kraków. Wszyscy z wielkim entuzjazmem i radością rzucili się do wejścia.
Około godziny 20:00 wkroczyła na scene brytyjska piosenkarka Charli XCX supportująca Katy. Wypadła świetnie, miała dobry kontakt z publicznością , sprawiła, że wszyscy zaczęli się świetnie bawić. Zaśpiewała swoje największe przeboje, takie jak: Break the rules, Boom clap, London queen. Polska publiczność postanowiła zorganizować akcję koncertową - podczas piosenki ,, Boom clap" wszyscy zgromadzeni podnieśli chmurki własnie z tytułem piosenki (nawiązując do filmu  ''Gwiazd naszych wina") . Charli powiedziała, że jesteśmy cudowni i strasznie szaleni. :) .
charli2 charli1
(fot. ze strony Katy Perry Polska)
Około godziny 20:45 w Arenie ponownie zgasły światła; wszyscy wiedzieli, co to oznacza, za chwilę zobaczymy Katy ! Nagle ,,wyskoczyła" ona ze środka trójkąta, w który podniosła się scena . Przy akompaniamencie oklasków, pisków i krzyków Katy zaśpiewała jeden ze swoich najbardziej znanych utworów ,,Roar ", po czym powitała nas na swoim koncercie .
katy5 katy1  fLLWJyiP9B
(fot. Katy Perry Polska)
Cały występ został podzielony na 7 aktów, podczas których Katy zmieniała stroje, ale i również temat przewodni scenografii i muzyki. Wszystkie te akty były bardzo żywe, kolorowe, radosne. Katy wjechała na scenę dmuchanym samochodem, latała nad publicznością na balonach, machając przy tym  do fanów na trybunach, wisząc w nad sceną podczas śpiewania.
katy2katy9katy4katy7katy11katy10
(fot. We heart it)
Wszyscy na pewno na długo zapamiętają akustyczną część koncertu, podczas której Katy miała świetny kontakt z publicznością. Wzięła od fanów flagę Polski, zrobiła sobie z nimi selfie, podpisywała płyty, nauczyła się mówić ,,Kocham cię" i ,, Dziękuję" . Żeby pokazać, jak bardzo jest dla nas ważna, zorganizowaliśmy drugą akcję koncertową . Podczas piosenki ,, Unconditionally" wszyscy fani zgromadzeni w Arenie podnieśli kolorowe serca z napisem ,,We love you unconditionally" ( Kochamy Cię bezwarunkowo) , wywołało to wielkie wzruszenie Katy, która podziękowała nam prawie przy tym płacząc. W tej części Katy śpiewała swoje można powiedzieć najsmutniejsze piosenki, cała arena wypełniona była światełkami i kolorowymi motylami.
katy12katy3katy6akcjakoncertowa
(fot. Katy Perry Polska/ We heart it)
Niestety, koncert szybko się skończył, ale wiem, że Katy przekazała nam wiele pozytywnej energii , uśmiechu. Na pewno nikt nie zapomni tego dnia jeszcze na długo, bo było to niesamowite show !
katy8
(fot. Katy Perry Polska)

Magda Liberska, 03.03.2015 16:17
0,

731


Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz