Uwaga! Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Marcin Szymkowiak został mistrzem Wielkopolski gimnazjalistów w biegu na 300 metrów!
Po wcześniejszych eliminacjach rejonowych Marcin wybiegał sobie rezultat dający awans do zawodów Wielkopolskich. Czas jaki osiągnął to 37,33, nowy rekord naszego gimnazjum, Już wcześniej, w mistrzostwach powiatu jarocińskiego pobił rekord należący od wielu lat do Sebastiana Jelaka).  Ten nowy rekord przetrwał  niezbyt długo - konkretnie do dziś.
29 maja w Poznaniu odbyły sięzawody lekkoatletyczne Gimnazjada 2015, w których Marcin został mistrzem w biegu na 300 metrów. Czas jaki osiągnął to 36,53. Triumf okraszony znakomitym czasem.
Warunki w naszej szkole, konkretnie bieżnia, z pewnością dalekie są od idealnych (oj, chciałoby się mieć choć ze sto metrów tartanu...), mimo to wystarczające, by stanąć do rywalizacji z najlepszymi w Wielkopolsce. Po raz kolejny Marcin pokazał swoje ogromne możliwości i umiejętności; pokazał, że ma serce do walki. W opinii trenera S.Waszkiewicza Marcin rozegrał finałowy bieg po mistrzowsku, wyraźnie pokonując wszystkich rywali.
Gratulujemy Marcinowi rewelacyjnego wyniku oraz kolejnego rekordu szkoły i życzymy wielu sukcesów na niwie sportowej. Przypominamy, że Marcin to również niezwykle utalentowany piłkarz, reprezentujący oczywiście barwy Gromu. Tam również szkolony jet przez trenera Waszkiewicza. Obu serdecznie gratulujemy. Panowie, jesteśmy z was dumni!

Tomek Jankowski, 29.05.2015 18:43
1,

566


Komentarze:

#1. S. Waszkiewicz: 30.05.2015 23:58

Sukces Marcina , to historyczne sportowe wydarzenie naszego gimnazjum. Brawo Młody !!! JESTEŚ MISTRZEM !!!

Dodaj komentarz